درباره ما

صباح کارتن

تاریخچه فعالیت

هلدینگ صنایع بسته بندی صباح (صباح پک) زیر مجموعه گروه صنعتی صباح ، فعالیت خود را از سال 1383 در زمینه تولید محصولات فلزی (حلب و قوطی فلزی) ، ظروف یکبار مصرف (PP،PS و ظروف IML) وکارتن در استان گلستان ، با بهره گیری از تیم فنی و اجرایی توانمند آغاز و موفق به تولید محصولات با کیفیت مطلوب شده است . اخذ پروانه های بهداشتی و استاندارد ها و ایزو های مربوطه نشان کیفیت محور بودن تولیدات این مجموعه می باشد.

زیر مجموعه ها

1-صنایع بسته بندی مبتکران فجر گلستان:شرکت مبتکران فجر گلستان با نام تجاری صباح کارتن یکی از زیر مجموعه های هلدینگ صباح پک ، فعالیت خود را از سال 1393 در استان گلستان شهرک صنعتی آزادشهر آغاز نموده است از تجهیزات تولیدی این شرکت می توان به خط ورق سازی به روز اروپایی با ظرفیت تولید بیش از 400 متر مربع ورق سه لایه و پنج لایه در دقیقه و نیز 20000 عدد کارتن چاپی در ساعت اشاره کرد.همچنین خط لمینت اتومات جهت تولید کارتن های لمینتی با ظرفیت 9000 شیت در ساعت در این مجموعه راه اندازی شده است.

تولیدات

تولید انواع ورق های سه لایه و پنج لایه ، کارتن های 3 لایه و پنج لایه چاپی و لمینتی

2-صنایع قوطی سازی فجر گلستان:صنایع قوطی سازی فجر گلستان زیر مجموعه هلدینگ صباح پک فعالیت خود را از سال 1383 در استان گلستان شهرک صنعتی آزادشهر آغاز نموده است و توان تولید سالیانه 7000 تن انواع محصولات فلزی غذایی و صنعتی را دارد . از تجهیزات این شرکت می توان به 3 خط چاپ و لاک اروپایی و نیز خطوط اتومات قوطی دهانه 99 ، حلب و درب شیشه اشاره کرد

تولیدات

انواع حلب های سه تکه در اوزان 200 گرم الی 16 کیلوگرمی لاک دار غذایی و بدون لاک صنعتی ، قوطی دهانه 99 و 153 در ارتفاع های مختلف غذایی و صنعتی و درب شیشه در سایزهای 58 و 66 و 82 و ...

3-صنایع بسته بندی فجر گلستان و نوین ظرف صباح:صنایع بسته بندی فجر گلستان زیر مجموعه هلدینگ صباح پک فعالیت خود را از سال 1383 در استان گلستان شهرک صنعتی مینودشت آغاز نموده و تولید کننده متنوع ترین ظروف بسته بندی فرآورده های لبنی کشور می باشد . از تجهیزات تولیدی این شرکت می توان به دستگاههای تولید ظروف IML ، خطوط اکستروژن و … نام برد.

تولیدات

انواع ظروف IML در اوزان مختلف ، کاپ های پنیر ، لیوان ماست و رول PP , PS

محمود ابراهیمی
محمود ابراهیمی متولد سال 1356 در استان گلستان

محمود ابراهیمی یکی از جوانترین کارآفرین های کشور که از سنین نوجوانی مسیر سخت و پر سنگلاخ کارآفرینی را با رویایی بزرگ در پیش گرفت. او همزمان با تحصیل در دانشگاه، در کنار برادران ابراهیمی در کارخانه تازه تاسیس صنایع شیر فجر گنبد مشغول تولید و عرضه پنیرهای یواف با بروزترین تکنولوژی تولید به روش اولترافیلتراسیون و با برند صباح شد. اما بلندپروازی های او پایان نداشت و برای تحقق رویای بزرگ خود، و در راستای توسعه برند صباح، -با مشارکت برادران ابراهیمی-اقدام به تاسیس کارخانه گلستان صباح نموده و انواع پنیرهای خامه ای و پروسس را تولید و عرضه کرد. او در ادامه کارآفرینی و در جهت تکمیل زنجیره بالادستی کارخانه های شرکت صباح پودر فجر و شرکت صباح شیر فجر و کارخانه صنایع بسته بندی فجر گلستان را تاسیس کرد. و بمنظور کنترل زنجیره تامین پایین دستی، شرکت صباح پخش فجر گنبد را با 30 شعبه در سراسر کشور و بیش از 200 دستگاه ناوگان توزیع و ترابری تاسیس کرد. محمود ابراهیمی با تاسیس و تملک زنجیره تامین بالادستی و پایین دستی، فرصت را برای جهشی بزرگ مناسب دیده و یکی از بزرگترین قراردادهای تاریخ تبلیغات ایران را با صدا وسیما منعقد کرد. انعقاد قرارداد تبلیغاتی در کنار کیفیت ممتاز محصولات تولیدی گروه صنعتی صباح، این برند را در زمره پنج برند برتر تولید محصولات لبنی داخلی و یکی از بزرگترین صادرکنندگان این محصولات به کشورهای حاشیه خلیج فارس، آسیای میانه و روسیه قرار داد. آوازه توانمندی های او و تنوع و کیفیت محصولات برند صباح علاوه بر داخل کشور، در خاورمیانه پیچیده است؛ اما از نگاه او این تازه شروع رویاهای اوست.